Програма лояльності

Дисконтна картка

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ДИСКОНТНОЇ ПРОГРАМИ LUXWEN

 

Поняття і терміни

Дисконтна програма LUXWEN(Програма) - комплексна система заходів, що регулює взаємовідносини між Організатором та Учасниками Програми, в рамках якої учасники мають можливість отримувати знижку.

 

Організатор Програми - АЗК LUXWEN (мережа АЗС LUXWEN в Україні). Організатор володіє електронною базою даних яка зберігає інформацію про Учасників, історію їх покупок в точках продажу Організатора.

 

Учасники - фізичні особи, які беруть участь у Програмі, згідно умов, що встановлює Організатор.

 

Картка Учасника - пластикова картка зі штрихкодом, яка надає можливість Учаснику отримувати знижку на придбання пального, товарів і послуг на АЗС LUXWEN.

 

Знижка - зменшення ціни на придбання пального, товарів і послуг на АЗС LUXWEN, яку отримує Учасник при виконанні умов Програми.

 

1. Участь в Програмі

1.1. Учасниками Програми є особи, які розраховуються за придбане пальне та товари народного споживання на АЗС за готівку, або за допомогою банківської платіжної картки, проживають в Україні і яким виповнилось 18 років.

 

 

1.2. Стартовий пакет Учасника, який містить картку та інформаційний буклет з бланком анкети, можна отримати на будь-якій АЗС LUXWEN, що бере участь в Програмі. Умовою отримання є купівля не менше 20 (двадцяти) літрів пального чи придбання товарів і послуг на суму не менше 100 (ста) гривень на АЗС LUXWEN за готівку або за допомогою банківської платіжної картки.

 

1.3. Інформація про те, що на АЗС поширюється дія програми LUXWEN, розміщується на спеціальних інформаційних плакатах поруч із касою або біля входу до торгового приміщення АЗС. Актуальна інформація про перелік АЗС, на які поширюється дія Програми, розміщена на www.luxwen.com.ua.

 

1.4. Термін реєстрації нових Учасників складає не більше 5 днів.

 

1.5. Учасники можуть дізнатись розмір знижки, звернувшись до оператора будь-якої АЗС, що бере участь в Програмі та надавши картку.

 

2. Розмір знижки

2.1. Учасник має можливість отримувати знижку, здійснюючи покупки на АЗС за готівку або за допомогою банківських платіжних карток. Для отримання знижки Учасник має надати картку касиру на АЗС в момент оплати. Розмір знижки, яка зараховується на картку Учасника, визначається умовами Програми.

 

2.2. Розмір знижки

 

2.2.1. Знижка на пальне залежить від кількості придбаних повних літрів за готівку або за допомогою банківських платіжних карток з використанням картки LUXWEN та вираховується з нижченаведеної таблиці:

Накопичено літрів

 

до 99

від 100 до 1999

від 2000 до 2999

від 3000 до 4999

від 5000 і більше

Знижка на пальне

 

5 коп. на літрі

10 коп. на літрі

15 коп. на літрі

20 коп. на літрі

25 коп. на літрі

2.2.2. Розмір знижки на товари та послуги залежить від суми, яку витрачає Учасник, купуючи товари на АЗС LUXWEN за готівку або за допомогою банківських платіжних карток з використанням картки LUXWEN та вираховується з нижченаведеної таблиці:

Накопичено гривень за придбані

товари та послуги на суму, грн.

Знижка на товари та послуги у відсотках

до 499,99

від 500 до 1499,99

від 1500 до 2999,99

від 3000 до 4999,99

від 5000 і більше

1%

3%

4%

5%

5%

2.2.3. Учасник має можливість отримати знижку відразу після отримання картки, включаючи першу покупку.

 

2.3.Знижка не надається за покупку товарів, послуг що підпадають під категорію акційних, тютюнові вироби, картки поповнення телефонних рахунків, стартові пакети мобільних операторів та за покупку окремих товарів, послуг, перелік яких встановлює Організатор.

 

2.4. Розмір знижки перераховується та стає доступними для використання Учасником протягом доби після накопичення необхідної кількості літрів (для пального) або гривень (для товарів і послуг). Розмір знижки зберігається на картці учасника. Строк дії картки необмежений, але може бути змінений за рішенням Організатора.

 

2.5. Картка Учасника не є засобом платежу і може використовуватись Учасником тільки для отримання винагороди - права придбання товару або послуги в точці продажу за спеціальною ціною, згідно умов Програми. Для отримання знижки Учасник повинен звернутись до оператора АЗС, на яку поширюється дія Програми та надати картку Учасника в момент розрахунку за пальне, товари, послуги.

 

2.6. Накопичувати знижку можуть лише зареєстровані Учасники. Зареєструватися в Програмі Учасник може наступним способом:

 

2.6.1. Заповнити усі поля запропонованого бланку анкети (бланк видається разом із карткою) та залишити заповнену анкету у оператора на АЗС, що приймає участь у Програмі. Для реєстрації картки достатньо заповнити та підписати формуляр анкети.

 

2.7. Знижка не надається для придбання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів, товарів, послуг що підпадають під категорію акційних, та окремих товарів і послуг, перелік яких встановлює Організатор.

 

2.8. Учасник має право на отримання знижки, якщо на момент оплати така знижка встановлена Організатором.

 

3. Картка учасника

3.1. Кожен Учасник може бути користувачем тільки однієї картки LUXWEN.

 

3.2. У випадку втрати картки Учасник має право відновити її. Для цього йому необхідно звернутися до оператора будь-якої АЗС, що бере участь в Програмі та повторно заповнити усі поля запропонованого бланку анкети, та вказати про повторне отримання карти внаслідок втрати попередньої. Нова катра видається Організатором в разі наявності в системі обліку карток старої картки зареєстрованої за тим же клієнтом.

 

3.3. У випадку реєстрації нової картки, стара картка блокується. Накопичена знижка, яка була на картці на момент її блокування, перераховується на нову картку.

 

4. Права та обов`язки Учасника Програми

4.1. Учасник, заповнюючи та підписуючи анкету для проходження реєстрації у Програмі, тим самим підтверджує, що йому виповнилось 18 років, він погоджується з правилами Програми та дає згоду на внесення його персональних даних до електронної бази даних, що належить Організатору.

 

 

4.2. Учасник несе відповідальність за достовірність наданих даних, а також своєчасне інформування про зміну свого телефонного номеру, адреси та інших даних.

 

4.3. Про розмір знижки Учасник може дізнатися звернувшись до оператора АЗС, що бере участь в Програмі.

 

4.4. Учасник отримує право на знижку відразу після отримання картки Учасника та проходження реєстрації його персональних даних в системі LUXWEN у строки, передбачені умовами Програми, у разі коректного заповнення усіх обов’язкових полів анкети згідно п. 2.6. Правил.

 

4.5. Зареєстрований Учасник має право звернутись з проханням заблокувати свою картку за умови посвідчення особи та співпадіння даних щодо власника картки.

 

4.7. У разі втрати картки Учасник має право отримати нову картку із збереженням накопиченої знижки на момент блокування картки. Для цього Учаснику необхідно звернутися за телефоном інформаційної лінії програми LUXWEN. Історія накопичення знижки буде відновлена, якщо Учасник підтвердить дані, що були подані ним в анкеті при реєстрації.

 

4.8. Відновити картку зі знижкою, що була на ній в момент її блокування, може лише зареєстрований Учасник за допомогою кодового слова, яке вказується в анкеті.

 

4.9. У разі втрати бланку анкети, Учасник має право звернутися до представника Організатора на АЗС з проханням видати чистий бланк анкети.

 

4.10. Учасник має право у будь-який момент відмовитись від участі у Програмі.

 

4.11. Учасник надає Організатору право надсилати йому інформацію про Програму особистого або загального характеру, спеціальні пропозиції та новини за допомогою електронної пошти, SMS-повідомлень або телефонного зв’язку.

 

4.12. В усіх питаннях, щодо відносин з Організатором, Учасник керується Цими правилами та вимогами чинного законодавства України.

 

4.13. Беручи участь у Програмі, Учасник, як суб‘єкт персональних даних підтверджує, що ознайомлений з вимогами Закону України Про захист персональних даних від 01.06.2010 р. № 2297-VІ та інших нормативних актів про захист персональних даних і надає згоду Організатору (АЗК LUXWEN) як володільцю бази персональних даних LUXWEN на обробку відомостей про нього, у картотеках та/або в електронних формах за допомогою інформаційно-телекомунікаційних систем в необхідному та достатньому обсязі, а саме: прізвище ім‘я та по-батькові, дата народження, місце постійного проживання, номер телефону Учасника. Право на обробку персональних даних, суб‘єкт персональних даних надає Організатору з метою реалізації правовідносин в межах завдань та умов функціонування Програми.

 

4.14. Надаючи згоду на обробку персональних даних, Учасник Програми повідомлений про включення його персональних даних до бази персональних даних LUXWEN з метою досягнення цілей та реалізації завдань Програми та обізнаний зі своїми правами, як суб‘єкта персональних даних, які визначені ст. 8 Закону України Про захист персональних даних, а саме: знати про місцезнаходження бази персональних даних, яка містить його персональні дані; її призначення та найменування, місцезнаходження та/або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника цієї бази; давати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим особам, крім випадків, встановлених законом; отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних; отримувати інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані, що містяться у відповідній базі персональних даних; на доступ до своїх персональних даних, що містяться у відповідній базі персональних даних; отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст його персональних даних, які зберігаються; пред`являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних органами державної влади, органами місцевого самоврядування при здійсненні їхніх повноважень, передбачених законом; пред`являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником цієї бази, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними; на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв`язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи; звертатися з питань захисту своїх прав щодо персональних даних до органів державної влади, органів місцевого замоврядування, до повноважень яких належить здійснення захисту персональних даних; застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.

 

5. Права та обов`язки Організатора Програми

5.1. Картки Учасників Програми LUXWEN є власністю Організатора Програми.

 

5.2. Організатор має виняткові права на управління Програмою, її розвиток, доповнення та зміну умов.

 

5.3. Організатор має право вносити зміни в умови Програми (зміни у визначення спеціальної ціни, розмір знижок, що зараховуються за покупку, виключати з переліку винагород окремі товари та послуги, припинення передбачуваних Програмою окремих заходів або Програми в цілому, зміну строків дії картки впровадження нових заходів), про що повідомляє Учасників Програми шляхом розміщення інформації у точках продажу та на web-сайті www.luxwen.com.ua.

 

5.4. Організатор має право відмовити у видачі картки, вилучити чи припинити дію картки у випадку виявлених фактів або обґрунтованих підозр у:

 

5.4.1.Використанні карток у спосіб, що суперечить правилам Програми;

 

5.4.2. Відсутності будь-яких операцій з використанням картки протягом 6 (шести) місяців.

 

5.5. Якщо в анкеті, яку заповнює Учасник, поля, обов’язкові до заповнення залишились незаповненими, подані дані є некоректними, або нерозбірливими, Організатор залишає за собою право не вносити їх до бази даних і, відповідно, не реєструвати Учасника в Програмі.

 

5.6. Організатор залишає за собою право надавати відповіді по всіх спірних питаннях на звернення Учасників протягом 30 днів.

 

5.7. Організатор зобов’язується належним чином збирати, зберігати та обробляти дані Учасників Програми, використовувати їх в рамках програми, а також не надавати їх третім особам без згоди Учасника.

 

5.8. В усіх питаннях, щодо відносин з Учасниками Програми, Організатор керується цими правилами та вимогами чинного законодавства України.

 

5.9. Організатор Програми зобов’язується зберігати Анкети Учасників Програми протягом 1 (одного) календарного року з моменту реєстрації Учасників програми; по спливу строку, визначеного даним пунктом, Організатор Програми залишає за собою право знищити вищезазначені Анкети.